Rynek farmaceutyczny

Rynek farmaceutyczny znacznie rozwinął się w 2015 roku i zapowiada się, że w kolejnych latach będzie wykazywał jeszcze większą tendencję wzrostową. Prognozy na 2020 rok zapowiadają 24% wzrost ilościowy leków w stosunku do roku 2015. Szczególnie zyski ze sprzedaży przyniesie rok 2016. Powodami są głównie: wzrost ceny produktów farmaceutycznych, potrzeby społeczeństwa oraz wprowadzanie do sprzedaży dużej liczby nowych leków.

Polska jest krajem, w którym ceny produktów leczniczych są jednymi z najniższych w całej Europie, dlatego dystrybutorzy chętnie dokonują zakupów właśnie w Polsce. Eksport leków znacznie się zwiększa, a polski przemysł farmaceutyczny jest z sukcesem rozpowszechniany w innych krajach.

S-LAB jest polską firmą zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją produktów leczniczych (Rx i OTC), wyrobów medycznych takich jak krople do oczu, suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz kosmetyków. Należy do małych przedsiębiorstw, które prężnie się rozwijają. Z roku na rok staje się coraz bardziej znana, renomowana i osiąga wyższe pozycje w rankingach firm farmaceutycznych. Wyróżnia się dobrą jakością i skutecznością produktów leczniczych, w których skład wchodzą wysokiej jakości składniki. Innowacyjne receptury lekarstw są tworzone przez ekspertów, którzy sięgają po naturalne surowce pozyskiwane z różnych części świata.

Firma S-LAB podejmuje wiele starań, aby oferowane produkty były najlepsze i najbardziej zgodne ze zmieniającymi się oczekiwaniami klientów. Polityka jakości, niskie ceny oraz realizacja projektów zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, czyni S-LAB spółką, która jest konkurencyjna dla innych firm istniejących na rynku.

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu, oraz do celów statystycznych.
W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.